У Януковича вирахували нещасливе число для Тимошенко

Партія регіонів ініціюватиме питання про звіт уряду та ухвалення держбюджету на 2010 рік 13 січня, бо саме це число, на їхню думку, для Тимошенко - нещасливе.

На можливому позачерговому засіданні Верховної Ради 13 січня фракція Партії регіонів ініціюватиме питання про звіт уряду та ухвалення держбюджету на 2010 рік.

Про це заявила регіоналка Ганна Герман, коментуючи ініціативу БЮТ щодо проведення позачергового засідання парламенту 13 січня.

"Блоку Тимошенко не щастить із цифрами. Цифру 13 Тимошенко має у бюлетені для голосування, 13 січня для їх позачергової сесії також буде нещасливим днем", - упевнена Герман.

"Ми сформуємо порядок денний - і ми маємо на це право - в такий спосіб, щоб розглянути бюджет і звіт уряду. І це буде того нещасливого числа, яке перекреслить плани БЮТ", - зазначила вона.

Як відомо, БЮТ ініціює проведення позачергового засідання Верховної Ради 13 січня для прийняття рішення про заборону голосувати вдома без документального підтвердження.

Між тим спікер Володимир Литвин заявив, що поки не отримував документи щодо ініціативи 150 народних депутатів про проведення позачергового засідання парламенту.

Читайте також:

Бюджет-2010 може підписати новий президент

Тимошенко: після виборів буду бити боляче, але акуратно

Герман: Не знаю Тигрюля чи Крисюля, але Україну обгризла до кісток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: