У Житомирі 9-річний хлопчик потрапив під тролейбус

Дитина послизнулася на сніговій кучугурі біля пішохідного переходу.

У Житомирі 9-річний хлопчик потрапив під колеса тролейбуса, бо послизнулася на неприбраній кучугурі снігу. Із потрощеними кістками тазу дитина опинилася в реанімації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свідки кажуть, що хлопчик поспішав зі школи, став перед пішохідним переходом на сніг у послизнувся. Швидко підвестися дитині завадив важкий портфель. "Не зміг піднятися, а тролейбус якраз рухався. І він упав в районі середніх дверей тролейбуса, і вийшло, що попав під задні колеса", - розповів представник трамвайно-тролейбусного управління Руслан Галицький. Жінка-водій навіть не помітила, що наїхала на дитину. Тролейбус зупинився за кілька метрів на зупинці.

ВідеоУ Житомирі дитина потрапила під колеса тролейбуса

"Він втратив свідомість, а потім він уже відкрив очі, коли було багато людей, і була швидка", - розповів батько травмованого хлопчика Анатолій Каблов. Він не відходить від ліжка, де лежить його син. Медики говорять, що травми дитини важкі – множинні переломи кісток тазу та лівої ноги. "Досить важка травма, котра супроводжується великою крововтратою і вимагає хірургічної корекції", - розповів завідувач відділенням реанімації обласної дитячої лікарні Юрій Ніколаєв. Фахівці утримуються від прогнозів, наскільки дитина зможе реабілітуватися після отриманих травм.

Тим часом правоохоронці встановлюються, що саме є причиною інциденту. Експертизи мають відповісти на питання, чимав водій можливості уникнути травмування дитини. Однак житомиряни винуватять у тому, що сталося, комунальників, бо ті погано чистять дороги і зупинки від снігу. "Зазвичай чистять, але не там, де люди переходять. Треба перескакувати через ці кучугури", - нарікають перехожі. Міські чиновники поки не мають відповіді, хто ж повинен відповісти за травмування дитини. "Я не готовий сказати. Зараз працюють слідчі", - пояснив заступник міського голови Олександр Фещенко. Разом із тим місто вже вирішило виділити 10 тисяч гривень на лікування хлопчика.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: