Стартап вихідця з України зібрав мільйон доларів на гібрид планшета і комп'ютера

Гроші вдалося зібрати всього за один тиждень.

Фінський стартап Eve-Tech, засновником і керівником якого є 22-річний виходець з України Костянтин Карачевцев, зібрав понад 1,1 мільйона доларів на створення комп'ютера Eve V.

Про це пише Ain.ua.

Eve V - це гібрид планшета і ноутбука. Він має компактність мобільного пристрою та продуктивність ноутбука. Eve V обладнаний тачскріном, потужною батареєю, USB-портами різних конфігурацій, а також бездротовою клавіатурою і ручкою-стілусом.

Ідея Eve V прийшла, коли Карачевцев і його друзі шукали планшет, що підходить під їхні специфічні потреби. Коли вони не знайшли нічого схожого, вони вирішив створити такий самостійно. У створенні комп'ютера розробники враховували побажання більше 1000 людей, тому його називають "колективним". Це планшет, який IT-івці зробили самі для себе.

Вартість Eve V на Indiegogo стартує від $ 699. За допомогою краудфандінга планувалося зібрати $ 75000, проте на рахунок компанію надійшло більше мільйона доларів.

Проект також привернув увагу гігантів ринку Intel і Microsoft. У вересні цього року Intel вклав в стартап шестизначну суму, а Microsoft став не тільки інвестором, але і партнером Eve-Tech — планшет буде працювати на його операційній системі Windows.

На початку нового року в Китаї запустять складання комп'ютера, на ринку він має з'явитися в березні 2017 року. Початковий план продажів — 50 000 планшетів, по досягненню якого команда має намір приступити до створення такого продукту в лінійці.

Костянтин Карачевцев родом з Маріуполя, він ріс у родині підприємців і з юних років допомагав батькам розвивати їхній бізнес протипожежного обладнання. Свій перший контракт він підписав у Китаї у віці 12 років, а в 17 поїхав в Гельсінкі вчитися в Університеті прикладних наук Хаага-Хелія.

Introducing the Eve V from Eve Official on Vimeo.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: