У Житомирі під час занять спортом помер студент

У Житомирі під час гри у футбол помер 19-річний студент. Як виявилося, юнакові категорично були заборонені фізичні навантаження.

У Житомирі на спортивному майданчику педагогічного університету загинув 19-річний студент. Близько 14:00 після пар на міні-стадіоні студенти грали у футбол.

До однієї з команд приєднався студент із сусіднього вузу. Після кількох хвилин гри юнакові стало зле, він знепритомнів. Швидка, яку викликали, констатувала смерть.

Міліція нині перевіряє усі обставини інциденту. За інформацією прес-служби УМВС в області, юнак 6 років тому переніс операцію на серці і йому категорично були заборонені фізичні навантаження. У команді про це, звісно ж, не знали.

"Це були вільні тренування. Усі бажаючі могли узяти у ньому участь. Хлопець попросився, йому дозволили", - наголосив проректор з навчально-методичної та виховної роботи Житомирського державного університету Дмитро Вискушенко.

Нагадаємо, Міністерство освіти та науки до початку навчального року вимагало провести обстеження стану фізичного здоров'я всіх українських школярів. Це пов'язано зі збільшенням нещасних випадків на уроках фізкультури.

У 2008 році на уроках фізкультури померли семеро школярів, а в цілому за останні роки - більше 13-ти.

Після цього було полегшено шкільні фізкультурні тести. Зокрема, Міносвіти ввело мораторій на кроси та знизило пороги нормативів, у тому числі, на підтягування.

Читайте також:

Через смерть учня на фізкультурі уряд перевірить здоров'я всіх школярів

П’ятикласник помер на уроці фізкультури (відео, оновлено)

У Запоріжжі на фізкультурі помер студент

ВідеоУ Житомирі загинув 19-річний студент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: