Україна – друга в Європі за темпами поширення СНІДу

За останніми даними, в Україні на ВІЛ/СНІД хворіють 360 тисяч людей. Ситуація погіршується через поширення в країні наркоманії.

Україні перебуває серед лідерів за темпами розвитку епідемії ВІЛ/СНІДу і туберкульозу в Європі, а кількість нових випадків інфікування продовжує збільшуватися.

Про це повідомила глава комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва на зустрічі з виконавчим директором Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією Мішелем Казачкін.

"Ми другі в Європі і п'яті у світі за темпами поширення ВІЛ-інфекції і другі в Європі за темпами зростання мультирезистентного туберкульозу. Така ситуація - спадщина минулих років, коли у нас не було регулярного постачання протитуберкульозних препаратів і системної роботи в цьому напрямку", - зазначила Бахтєєва.

За її словами, сьогодні питання посилення протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції мають бути пріоритетними для всіх гілок влади, а не тільки органів охорони здоров'я.

Як відомо, в Україні на ВІЛ/СНІД хворіють 360 тисяч людей. Епідемія ВІЛ/СНІДу поширюється у тому числі через те, що у країні близько 260 тисяч людей вживають наркотики ін'єкційним шляхом.

Читайте також:

В Україні на ВІЛ/СНІД хворіють 360 тисяч людей

Кожен 5-й лікар в Україні відмовляє пацієнтові з ВІЛ або гепатитом С

Україну позбавлять 300 млн доларів через ігнорування боротьби зі СНІДом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: