Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна та НАТО домовилися про співпрацю під час спецоперацій

Муженко зустрівся з делегацією НАТО.

Генеральний штаб Збройних сил України і Штаб Сил спеціальних операцій НАТО підписали лист про наміри щодо співробітництва у сфері спеціальних операцій. Про це повідомив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

"Відбулась офіційна зустріч з делегацією НАТО, яку очолював командувач Сил спеціальних операцій НАТО генерал-лейтенант Маршал Вебб", - зазначив Муженко.

"Головна мета візиту наших гостей – ознайомлення з процесом формування ССО та надання допомоги в процесі їхнього формування та розвитку", - повідомив Муженко.

"За результатами переговорів підписано лист про наміри щодо співробітництва у сфері спеціальних операцій між Штабом Сил спеціальних операцій НАТО та Генеральним штабом Збройних сил України", - додав Муженко.

 

Відбулась офіційна зустріч з делегацією НАТО, яку очолював Командувач Сил спеціальних операцій НАТО генерал-лейтенант М...

Posted by Віктор Муженко on Friday, February 19, 2016

Нагадаємо, 12 лютого президент Петро Порошенко затвердив річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2016 рік. Програма має забезпечити комплексний розвиток співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору.

Вона окреслює основні напрямки взаємодії та позначає політичні цілі партнерства. Крім того, в документі прописані кроки, які має здійснити наша країна, реформуючи належні галузі відповідно до стандартів НАТО.

Відео Збройних сил НАТО в Європі побільшає

Залиште свій коментар

Вибір редакції