Україна та НАТО домовилися про співпрацю під час спецоперацій

Муженко зустрівся з делегацією НАТО.

Генеральний штаб Збройних сил України і Штаб Сил спеціальних операцій НАТО підписали лист про наміри щодо співробітництва у сфері спеціальних операцій. Про це повідомив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

"Відбулась офіційна зустріч з делегацією НАТО, яку очолював командувач Сил спеціальних операцій НАТО генерал-лейтенант Маршал Вебб", - зазначив Муженко.

"Головна мета візиту наших гостей – ознайомлення з процесом формування ССО та надання допомоги в процесі їхнього формування та розвитку", - повідомив Муженко.

"За результатами переговорів підписано лист про наміри щодо співробітництва у сфері спеціальних операцій між Штабом Сил спеціальних операцій НАТО та Генеральним штабом Збройних сил України", - додав Муженко.

 

Відбулась офіційна зустріч з делегацією НАТО, яку очолював Командувач Сил спеціальних операцій НАТО генерал-лейтенант М...

Posted by Віктор Муженко on Friday, February 19, 2016

Нагадаємо, 12 лютого президент Петро Порошенко затвердив річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2016 рік. Програма має забезпечити комплексний розвиток співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору.

Вона окреслює основні напрямки взаємодії та позначає політичні цілі партнерства. Крім того, в документі прописані кроки, які має здійснити наша країна, реформуючи належні галузі відповідно до стандартів НАТО.

Збройних сил НАТО в Європі побільшає

Альянс нарощує свою присутність на континенті через дедалі більшу загрозу агресії з боку Росії, наголосив Генеральний секретар організації Єнс Столтенберг. Зокрема, штат сил реагування НАТО вже зріс до 40 тисяч осіб.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: