Україна заробила на торгівлі зброєю 800 млн доларів

Останнім часом "Укрспецекспорт" зробив прорив щодо розширення географії постачань зброї.

На експорті зброї Україна в 2008 році заробила близько 800 млн доларів. Про це повідомив глава державної компанії-експортера зброї "Укрспецекспорт" Сергій Бондарчук.

"Експорт зброї в 2007-му склав 700 млн доларів, торік - близько 800 млн, в 2004-му було всього 400 млн", - сказав він.

За словами Бондарчука, Україна останнім часом зробила певний прорив щодо розширення географії постачань зброї. Зокрема, він нагадав про підписаний контракт з Індією про ремонт і модернізацію літаків Ан-32 на суму 400 млн доларів.

"Позитивно відзначу і в'єтнамський напрямок: з цією країною укладено контракти на постачання засобів пасивної радіолокації (близько 54 млн доларів) і активної - приблизно на 50 млн доларів. Йде активна робота з Китаєм - з акцентом на нові науково-технічні розробки і створення ремонтних потужностей. Ми думаємо про якість продукції і боремося за те, щоб у нас бачили надійних партнерів", - додав Бондарчук.

Кажучи про "асортимент", який продає Україна, глава "Укрспецекспорту", зокрема, назвав: "Таїланду - БТРи. Чад - БМП, БТРи, стрілецька зброя. Кенії - танки, боєприпаси".

Зазначимо, що Сергій Бондарчук вважає скандали навколо нібито незаконних поставок української зброї повстанцям провокацією, яка має за мету витіснити Україну з міжнародного ринку озброєнь. "Це дуже великий бізнес, і нікому не хочеться, щоб маленька Україна брала участь в цьому ринку", - пояснює він.

Читайте також:

Україна вимагає від Нігерії пояснити причини затримання Ан-12

Нігерія відпустить український літак зі зброєю

Український літак в Нігерії затримали за неправильне декларування мінометів

Ющенко застерігає від звинувачень України в незаконній торгівлі зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: