Українські ЗМІ "поховали" Тигрюлю

Співробітники зоопарку припустили, що інформація про отруєння Тигрюлі була розповсюджена політичними опонентами Тимошенко.

Співробітники Ялтинського зоопарку спростували інформацію про те, що у ніч з 12 на 13 січня подарована зоопарку Юлією Тимошенко тигриця Тигрюля померла від отруєння.

В адміністрації зоопарку кореспонденту ТСН.ua повідомили, що інформація про отруєння Тигрюлі, розповсюджена низкою українських ЗМІ, не відповідає дійсності. Співробітники зоопарку висловили припущення, що інформація була свідомо розповсюджена напередодні виборів політичними опонентами Юлії Тимошенко.

Раніше низка ЗМІ заявила, що Тигрюлю отруїли: з посиланням на "анонімні джерела" повідомлялося, що один зі співробітників, спеціально приставлених до Тигрюлі, свідомо дав їй зіпсовані продукти.

Як відомо, тигрицю подарували Юлії Тимошенко соратники по партії. Глава уряду передала Тигрюлю Ялтинському зоопарку, де тварина проживає у вольєрі, який спеціально побудували для неї.

Згодом Тигрюля активно використовувалася прем'єром в рекламі та агітації: від шкільних щоденників до настінних календарів.

Варто додати, що раніше в зоопарку вже траплялися отруєння тварин. У березні 2009 року від отрути померло більше 10 вихованців за три тижні. Тоді під підозрою опинилися власники прилеглого до зоопарку паркінгу, які незаконно збирали гроші з відвідувачів за вхід під виглядом паркувального збору. На цьому ґрунті у них виник конфлікт з керівництвом звіринця.

Читайте також:

Тимошенко подарували білу тигрицю

У ялтинському зоопарку отруїли десять тварин

Черновецький взяв під опіку слона

ВідеоУкраїнські ЗМІ "поховали" Тигрюлю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: