Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український військовий оркестр підкорив інтернет виконанням джазу

Ролик з полігону став хітом у мережі.

Військовий оркестр із Житомирщини підкорює інтернет надзвичайним виконанням джазу. Відеозаписи виступів музикантів збирають більше ста тисяч переглядів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Музиканти 30-ї механізованої бригади зняли свій виступ на полігоні, де грали для бійців. Завдяки цьому відео на рідній Житомирщині вони тепер справжні зірки.

19 чоловік грають не лише традиційні військові марші, але й джаз. Диригент вважає, що така музика гуртує людей і запалює їхній дух. "Для наших військових – це дуже потрібно, цей моральний розслабон", - каже Олег Чуй.

Музиканти вважають свій колектив особливим. Його створила не музика, а й війна. Майже всі воювали на сході та навіть мали втрати. Під Степанівкою загинув кларнетист Дмитро Руденко. А трубач Ярослав Заєць дивом вижив після тяжкого поранення.

"В районі Степанівки ми попали в засаду. Три БМП, три танки. Зенітки стояли, гранатометчик, снайпери - ми не очікували", - пригадує він.

Військові мріють підкорити не лише військову, а й цивільну аудиторію. Тому на музичні інструменти грошей не шкодують. Власних. Бо справді якісних інструментів і підсилюючої апаратури за державне фінансування не купиш.

У січні оркестри долучилися до вшанування пам'яті загиблих "кіборгів". Меморіальні акції за оборонцями донецького летовища пройшли в усіх аеропортах України.

Кореспондент ТСН Олена Кузнєцова

Відео Військовий оркестр з Житомирщини підкорює інтернет надзвичайним виконанням джазу

Залиште свій коментар

Вибір редакції