Українцям пропонують здати зброю (відео)

З 1 листопада 2008 року підрозділами Міністерства внутрішніх справ проводиться на всій території України місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

В МВС запевнили, що громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, не притягатимуться до кримінальної відповідальності.

Крім того, оголошуючи акцію доброї волі, міліція сподівається, що власники незареєстрованої зброї у цей період скористаються нагодою уникнути будь-якої відповідальності за протизаконне зберігання смертоносних речей.

Також МВС просить врахувати, що пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструються у випадках і в порядку, визначеним чинним законодавством України.

Аналогічний місячник здачі вогнепальної зброї проводився у березні цього року. Тоді громадяни добровільно здали до органів внутрішніх справ 4 944 одиниці зброї, а також 24 300 боєприпасів до зброї армійських зразків та 117 184 - до нарізної мисливської, майже 8 кг вибухових речовин, 121 детонатор, 453 снаряди, 60 - мін, 39 – гранат та 5 – запалів до гранат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: