"Укрспирт" почав виробляти біопаливо

На українських автозаправках з'явилося біопаливо, яке виготовляється на Лохвицьком спирткомбінаті .

Державний концерн спиртної і лікерогорілчаної промисловості "Укрспирт" почав промислове виробництво біопалива "Біо-100" на Лохвицькому спирткомбінаті (Полтавська область).

Об'єми випуску палива Біо-100 складають 80 тонн на добу. Вся продукція Лохвицкого спиртного комбінату реалізується на українських автозаправних станціях під власною торговою маркою.

"Укрспирт" вважає, що експеримент по виробництву біопалива дозволить провести перевірку всіх етапів виробництва і реалізації альтернативного виду палива.

Найближчим часом в програму виробництва біопалива будуть підключені ще 5 заводів концерну.

Концерн зазначає, що висока якість і характеристики палива відповідають вимогам екологічної безпеки Євро-4.

Паливо "Біо-100" має перевагу перед звичним бензином в частині екології, оскільки низький вміст сірки в сировині забезпечує низький зміст сірки і в самому продукті.

До складу "Укрспирту" входять 8 обласних державних об'єднань спиртної і лікеро-горілчаної промисловості, 76 державних спиртних заводів, які забезпечують 95% виробництва спирту в Україні.

Нагадаємо, 11 лютого Кабмін доручив Національному агентству з ефективного використання енергоресурсів вивчити доцільність створення державного концерну "біопаливо України" і передачі 12 спиртних заводів, які мають право виробляти біоетанол, в управління НАЕР.

Читати також:

Тимошенко замінює газ на вугілля та солому

Вчені шукають альтернативу газу

Екологічне паливо викликає протести
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: