Уманці дертимуть з євреїв по 3000 грн за добу

Уманці дертимуть з євреїв по 3000 грн за добу

При цьому багато жителів Умані лишаються невдоволеними.

Зазвичай в Умані можна зняти квартиру за 150-400 грн на добу. Проте до приїзду хасидів на святкування Нового за єврейським календарем 5774-го року уманці піднімають розцінки у багато разів.

"Нещодавно дізнавався ціни на квартири. За двокімнатну за тиждень заламали $ 2,5 тис., це ж 20 тисяч гривень!", - скаржиться Олексій Медвен, єврей, що проживає в Умані та збирається приймати у себе гостей на свято.

Для тих, хто не зможе заплатити стільки влаштовують наметове містечко, розраховане на три тисячі осіб. Тут переночувати можна буде всього за $ 10 на добу, повідомляє Сегодня.

Попри те, що щорічні паломництва хасидів - це чи не найбільше джерело прибутків уманців, місцеві часто скаржаться на гостей з Ізраїля.

"Повикупали по 15 квартир в одному під'їзді! Приїздять, смітять, творять, що попало. Краще би в Ізраїлі у себе святкували", - скаржиться продавець сувенірів Юрій.

Як повідомлялося, цього року на святкуванні в Умані очікують 25 тис. хасидів.

Свято Рош Ха-Шана - єврейський Новий рік - відзначають у ніч на 5 вересня. В Умані знаходиться могила знаменитого цадіка Нахмана, надзвичайно шанованого єврейського мудреця.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів