Уряд заборонив геям і лесбіянкам змінювати стать

Мін'юст ввів нові правила зі зміни статі. Відтепер геї та лесбіянки не мають права змінювати стать, але дозволяється це робити гетеросексуалам.

Міністерство юстиції зареєструвало відомчий державний наказ МОЗ, відповідно до якого українським гомосексуалістам забороняється змінювати стать, але дозволяється це робити гетеросексуалам.

"Гомосексуалізм" опинився в переліку "медико-біологічних та соціально-психологічних протипоказань для зміни (корекції) статевої належності", - сказав Станіслав Шеремет, лідер Гей-Форуму України.

МОЗ України зробило важливий крок вперед, видавши нові правила щодо зміни статі, які не переглядалися цілих п'ятнадцять років.

Зокрема, держава встановила "вік згоди" щодо зміни статі у відповідність з віком досягнення повної цивільної дієздатності, знизивши його з 25 до 18 років.

Однак у новий документ, підписаний новим міністром охорони здоров'я Іллею Ємцем і зареєстрований Міністерством юстиції, прокрався ряд дискримінаційних обмежень, підкреслив Шеремет.

По-перше, встановлено вимогу, що людина, яка хоче змінити стать, може проводити корекцію статевої приналежності не раніше, ніж її діти (при їх наявності) досягнуть повноліття. По-друге, від особи, що змінює стать, потрібно розірвати законний шлюб, в якому вона знаходиться.

По-третє, в оновлений перелік протипоказань зі старого регламенту зміни статі, прийнятого ще за часів Кучми, "перекочував" гомосексуалізм.

Виходить, що чоловік або жінка гомосексуальної орієнтації, які мають потребу в зміні статі за медичними показаннями, позбавлені можливості це зробити. Таким чином, процедура зміни статі залишається в Україні відкритою тільки для гетеросексуальних громадян, що є явним абсурдом.

"Попадання "гомосексуалізму" до переліку протипоказань для зміни статі я можу списати лише на помилку під час підготовки нового регламенту. Річ у тім, що колишній регламент з цим "гомосексуалізмом" приймався при міністрі Євгенії Короленко, коли в Україні ще не запрацювала на повну силу Міжнародна класифікація хвороб десятого перегляду (МКБ-10), з якої, як відомо, діагноз "гомосексуалізм" був виключений, - наголосив Шеремет.

Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції України легалізувало всеукраїнську громадську організацію лесбіянок, геїв, бісексуалів і тренсгендерних людей (ЛГБТ).

Читайте також:

Елтон Джон депресує через те, що він гей

Архієпископ Латвії: людству загрожує гомосексуалізм

Через півроку після весілля дружина виявила, що її чоловік - жінка

У Сан-Франциско відкрився перший в США музей гей-культури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: