В Одесі можуть дозволити продавати пиво в школах

Дата публікації
Перегляди
4080
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі можуть дозволити продавати пиво в школах

В одеських школах хочуть дозволити продавати пиво / Фото: Архів

Одеські школярі зможуть купувати пиво у пластиковій тарі прямо в школах.

Депутати Одеської міськради запропонували дозволити продаж і вживання пива в пластиковій тарі в середніх навчальних закладах на території міста.

Згідно з проектом рішення діти можуть придбати слабоалкогольний напій 1 квітня в День Гумору, а також у дні випускних свят, пише "Комсомольская правда в Украине".
 
Споживання і продаж інших алкогольних напоїв і куріння тютюнових виробів будуть строго заборонені. Хочуть депутати заборонити і продаж пива в скляних пляшках і в металевих банках, ймовірно для того, щоб діти не поранили один одного.
 
Крім того, планують заборонити і роздрібну торгівлю у тимчасових спорудах алкогольними напоями та тютюновими виробами на відстані менше 100 метрів від шкіл, бібліотек, поліклінік та інших закладів соціального спрямування.
 
Такий цікавий варіант вирішення проблеми алкоголізму підлітків запропонувала постійна комісія міської ради з економічної, інвестиційної політики і торгівлі під керівництвом депутата від фракції ПР Валентина Скобленки. Приймуть чи відхилять проект рішення, стане відомо лише 19 квітня під час чергової сесії.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4080
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація