В Одесі розстріляли "злодія в законі"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Одесі розстріляли "злодія в законі"

Баших Алієв був убитий в Одесі / primecrime.ru

Ваха був відправлений в Україну раніше вбитим Дідом Хасаном.

В Одесі в ресторані "Вечірній Баку" був розстріляний 39-річний колишній "злодій в законі" Бахиш Алієв, більш відомий у кримінальному середовищі як Ваха.

Про це повідомляє агентство "Прайм Крайм".

Разом з Алієвим був застрелений і його охоронець.

Як повідомляється, Бахиш Алієв був коронований в Москві в 2004 році з подачі ряду впливових грузинських "злодіїв у законі". У 2006 році був затриманий за підозрою у викраденні підприємця, який згодом був вбитий. З часом його поведінку було розцінено, як незлодійська, через що у 2007 році він був побитий і позбавлений свого титулу "злодія в законі".

Однак згодом через конфлікт, що виник між грузинськими злодіями і Дідом Хасаном, останній відновив Бахиша в правах і відправив в Україну. З грудня 2011-го по квітень 2013 року Бахиша чотири рази затримували і висилали за межі України. У листопаді 2012 року після чергової депортації Алієв зіткнувся в Стамбулі з грузинськими злодіями, які побили.

Раніше повідомлялось, що в Україну все частіше почали проїжджати "злодії в законі". Це може бути пов'язане із перерозподілом сфер впливу в колишніх республіках СРСР.

Наступна публікація