Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одесі зранку "замінували" вісім готелів

Повідомлення останнім часом надходили з окупованих територій України.

Нові замінування в Одесі - вибухотехніки перевіряють вісім готелів, щодо яких зранку анонім повідомив про закладену там вибухівку, йдеться у ТСН.12:00.

Людей з готелів довелось евакуювати. Протягом останніх двох тижнів таким чином було "заміновано" майже півсотню міських об'єктів. Найчастіше  аноніми повідомляють про вибухівку в готелях та торговельних центрах, також доводилось евакуйовувати пасажирів з аеропорту, адже його теж перевіряли на наявність вибухівки.

Жодного разу підозрілі предмети не знаходили. Але й жартівників досі не затримано. Коли правоохоронці  починають відстежувати адресу відправки, виявляється, що найчастіше електронні листи надходять з тимчасово окупованих територій України. 

Оперативні служби витрачають чимало коштів на такі перевірки - кожен виїзд вибухотехніків коштує близько півтисячі гривень.

ВідеоВ Одесі анонім повідомив про замінування восьми готелів

Нині вибухотехніки перевіряють вісім готелів. Зранку анонім повідомив, що там закладено вибухівку. Скільки людей довелось евакуювати та чи є вже результати перевірок – у сюжеті.

В Одесі анонім повідомив про замінування восьми готелів

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції