Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До порту Одеси зайшов корабель-розвідник НАТО

Британське судно візьме участь у військових навчаннях.

Розвідувальний корабель військово-морських сил Великої Британії "Echo" прибув до Одеси, йдеться у ТСН.12:00.

Тут натівське судно пробуде три дні, після цього британці проведуть з українськими військовими навчання у відкритому морі. Це вже не перший візит морського розвідника до Одеси. Сюди він заходив в грудні минулого року. Після інциденту в Керченській протоці, коли росіяни обстріляли українські бронекатери і взяли у полон 24 українських моряки, Велика Британія відрядила корабель задля підтримання в міжнародних водах правил вільної навігації.

Цього разу візит британського судна заздалегідь не анонсували, тож для відпочивальників це стало приємним сюрпризом, люди охоче фотографувалися на фоні майже стометрового красеня.

ВідеоРозвідувальний корабель ВМС Великої Британії прибув до Одеси для участі у спільних навчаннях

Натівський гість пробуде біля одеського берега три дні, після цього британці проведуть з українцями навчання у відкритому морі. Це вже не перший візит цього морського розвідника. В Одесу він заходив в грудні минулого року. Зранку корабель зустрічала ТСН.  

Розвідувальний корабель ВМС Великої Британії прибув до Одеси для участі у спільних навчаннях

Нагадаємо, Об'єднані збройні сили Організації Північноатлантичного договору в Європі отримали нового верховного головнокомандувача. Цю посаду обійняв генерал армії США Тод Волтерс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції