В СБУ озвучили головну версію терактів у Дніпрі

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В СБУ озвучили головну версію терактів у Дніпрі

В СБУ вважають, що теракти пов'язані з вибухом у Дніпрі в листопаді 2011 року / Фото: 34.ua

За словами голови СБУ, у відомстві розглядають шість версій, проте озвучив він тільки одну.

Служба безпеки України розглядає 6 версій теракту в Дніпропетровську.

Як повідомив керівник СБУ Ігор Калінін, за однією з версій теракти пов'язані з вибухом урни в центрі Дніпропетровська в листопаді 2011 року, внаслідок якого загинув чоловік.

Калінін наголосив, що характер вибуху, місце встановлення вибухових пристроїв, використання урни як предмет ураження наштовхує на розгляд саме такої версії.

Водночас голова СБУ повідомив, що після вибуху в листопаді ніхто не був затриманий.

"Була створена картинка ймовірного злочинця й розклеєна у всіх магазинах і супермаркетах, але ймовірний злочинець не був затриманий", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибухова Україна: хто стоїть за хвилею терактів

Калінін також повідомив, що слідство у попередній справі в листопаді було ускладнено тим, що через високу температуру вибуху не було виявлено жодного прямого доказу як, наприклад, ДНК або відбитки пальців, що допомогло б ідентифікувати особу.

Також він зазначив, що ніхто не взяв відповідальності за ці вибухи, жодних погроз про вибухи СБУ не отримувало. Інші версії Калінін не озвучив.

Нагадаємо, опівдні 27 квітня в громадських місцях у центрі Дніпропетровська з невеликим проміжком у часі сталися 4 вибухи невідомих пристроїв. Внаслідок вибухів постраждали 29 осіб, 26 з яких, у тому числі 10 дітей, були госпіталізовані.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація