В Україні атестуватимуть управителів житлових будинків

Дата публікації
Перегляди
1912
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні атестуватимуть управителів житлових будинків

Фото: УНІАН

Передбачається, що це підвищить якість житлово-комунальних послуг.

Від 2019 року в Україні запроваджується професійна атестація для управителів багатоквартирних будинків.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За словами міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, це нововведення дозволить підвищити професійний рівень знань та вмінь управителів і, як наслідок, забезпечити вищу якість послуг для населення.

Порядком професійної атестації передбачено: вимоги до осіб, що подають заяву про здійснення професійної атестації; етапи здійснення професійної атестації; перелік документів необхідних для проведення професійної атестації; підстави для відмови у здійсненні професійної атестації; процедура здійснення первинної професійної атестації; здійснення повторної професійної атестації; строк дії кваліфікаційного сертифіката; підстави для анулювання кваліфікаційного сертифіката.

Атестація за професією "менеджер житлового будинку (групи будинків)" запроваджується відповідно до закону "Про житлово-комунальні послуги".

Нагадаємо, в Україні майже половина житлового фонду потребує реконструкції. При цьому вісім відсотків будинків перебувають в аварійному стані й небезпечні для життя.

Чи збираються чиновники відновлювати житловий фонд

Чи збираються чиновники відновлювати житловий фонд

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1912
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація