Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні нова мода - п'ятирічні школярі

Віддаючи дитину у школу раніше, батьки мають бути готові робити домашні завдання разом з нею, а також остерігатися перевтоми і дитячої агресії.

Налякані 12-річною системою навчання батьки - вкорочують дитинство своїм малюкам і садять їх за парти у 5 років. Психологи ж попереджають - у дітей може розвинутися цілий букет хвороб - від нервового зриву, стресу до хронічної втоми.

Також категорично проти і вчителі, проте батьки дедалі частіше ризикують і віддають найменших дошкільнят до шкільної науки, йдеться у сюжеті ТСН.

Аня пішла до школи у 5 років вісім місяців. Сьогодні вона - у другому класі, коли чимало  її однокласників  святкують уже вісім, Ані все ще 6. Дівчинці виповниться сім років у  грудні, і все одно вона буде на рік молодшою за усіх.

"Вона красива, талановита, розумна, не б'ється", - хвалять дівчинку однокласники.

Перша вчителька Ані Ольга Балим констатує - перш, ніж наважитись брати п'ятирічку до школи, вони з батьками довго думали. І уже сьогодні вчителька знає, що це таке: "Дитині важко психологічно. З програмою справляється на високому рівні. Активна, відповідає на 10 і 12. Батьки, які віддають дітей в 5, мають бути готовими, що вони будуть вчитись разом з нею і допомагати робити домашні завдання", - попередила вчителька.

Сама дівчинка не жалкує, хоч і пригадує - трохи боялася і найважче було вставати зранку.

Таких, як Аня, які стали школярами раніше за інших, нині в Україні мінімум 3 тисячі.

Головний спеціаліст департаменту МОЗ Лідія Щербакова, розповіла: "Дуже багато батьків, які хочуть віддати дитину у школу в 5 років - близько 3 тисяч. Це дуже погано для дітей, навіщо це робити?" - каже спеціаліст.

Освітяни від такого кроку батьків застерігають. Психологи навіть  називають страшні наслідки  такого раннього дорослішання - від невмотивованої агресії до енурезу, це загрожує тим, хто не зміг у 5 подолати шкільний стрес.

Відео Батьки все частіше відводять дітей до школи в 5 років

Залиште свій коментар

Вибір редакції