В Україні починається реформування армії

До 2017 року контрактну армію України перетворять на невеликі за чисельністю, але мобільні і добре підготовлені війська.

Українські оборонщики заявили, що починають глобальні реформи у своєму відомстві. Як заявив начальник Генштабу Григорій Педченко, до 2017 року планується створити невеликі за чисельністю, але мобільні і добре підготовлені війська.

За його словами, вони будуть оснащені новими і модернізованими зразками військової техніки. За цей же час військові планують створити навіть окремий рід військ - Сили спеціальних операцій. Вони будуть слідкувати за безпекою судноплавства і громадян за межами України, пише Сегодня.

"В першу чергу мається на увазі, звичайно, боротьба з піратством", - пояснили в прес-службі відомства. Військові будуть розділені на Сили постійної готовності, Сили бойового чергування і Сили нарощування.

Крім того, військові хочуть створити Корпус негайного реагування, чиї бійці повинні будуть уміти ліквідовувати короткострокові збройні конфлікти. Як роз'яснили в обороннову відомстві, реформи більшою мірою відіб'ються на контрактниках.

Нагадаємо, у червні Григорій Педченко заявив, що збройні сили України до 2015 року вийдуть на заплановані показники у 80-90% із комплектування військовослужбовцями за контрактом.

Читайте також:

Українську армію прагнуть реформувати за європейським зразком

В Україні з’явиться новий рід військ

Українську армію таки переведуть на контракт до 2015 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: