В Україні стартувала реєстрація на пробне ЗНО

Вартість пробного тестування з одного предмета становить 129 грн.

Усі випускники шкіл мають змогу пройти пробні незалежні оцінювання, які відбудуться 1 та 8 квітня. Для цього учням необхідно пройти реєстрацію від 10 до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання. Про це повідомляє УЦЯО.

Кожен учень може пройти пробне випробування з української мови та літератури та одного з тестів за вибором - математики, біології, історії України, географії, хімії. До тестів за вибором також входять і іноземні мови - англійська, іспанська, німецька, російська та французька.

За допомогою пробного тестування учасники зможуть ознайомитись з процедурою проведення оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

У Центрі зазначають, що пробне ЗНО є важливою складовою для підготовки до тестування, яке максимально наближене до процедури проведення основного іспиту.

Пробне тестування дозволяє учасникам навчитись попрактикуватись заповнювати бланки відповідей, ефективно розподіляти час для вирішення завдань, отримати результат тестування для оцінки свого рівня знань та психологічно налаштуватись на проходження основного тесту.

Зазначається, що вартість тесту з одного предмета становить 129 грн.

Нагадаємо, учні, які отримають рекомендації для вступу до вишів на "бюджет", не всі отримуватимуть стипендію, а лише ті, що посіли найвищі місця в рейтингу, складеному навчальними закладами.

При цьому для ВНЗ III-IV рівня акредитації мінімальна стипендія буде на рівні 1100 грн, що на 33,4% більше, ніж в минулому році. А відмінники отримуватимуть стипендію на 72,9% більшу, ніж зараз - 1600 грн, тобто на рівні прожиткового мінімуму.

Залиште свій коментар

Наступна публікація