В Україні видали Кримінальний кодекс для дітей

У книзі описуються 13 статей кодексу, за які відповідальність настає з 14 років: хуліганство, грабіж, розбій, вбивство та ін.

В Україні з'явився кримінальний кодекс у картинках для дітей. У книзі описуються 13 статей кодексу, за які відповідальність настає з 14 років: хуліганство, грабіж, розбій, вбивство та ін.

Над текстом працювала юрист Галина Палійчук, а малювала злочини Вікторія Делес, повідомляє "Сегодня".

"Книжка розрахована на дітей від 10. Ми намагалися показати вчинки та їх наслідки так, щоб у дітей не виникло навіть думки коли-небудь вчинити злочин. Наприклад, є картинки, де вбивають П'єро. Там є все - і ножі, і кров ", - розповіла Палійчук.

За словами художниці Вікторії Делес, вона спочатку думала намалювати Тома і Джері, але герої казки про Буратіно краще підійшли.

"Там є негативні герої, а Буратіно у нас виступає жертвою. Але й він теж скоює злочини, не підозрюючи про наслідки. Приміром, жартує про бомбу в школі", - сказала Делес.

Вже восени Кодекс для дітей може з'явитися в магазинах. Як повідомляється, книгою зацікавилися в Міносвіти.

"Він (Кодекс – ред.) цілком може стати посібником для школярів 7-х класів і використовуватися в програмі правознавства", - зазначив директор Інституту інноваційних технологій МОН Олександр Удод.

Читайте також:

У Севастополі підлітки розпинали кішок, смажили собак і знімали все на відео

Більше половини злочинів в Україні здійснюють підлітки

За останній рік в Україні різко виріс рівень злочинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: