В українських в`язницях медики фіксують спалах кору

В українських в`язницях медики фіксують спалах кору

Причиною спалаху тюремні чиновники вважають контакти за межами СІЗО

Дванадцятеро в’язнів захворіли на кір у Городоцькому виправному центрі на Рівненщині, семеро - у Старобабанівській колонії на Черкащині, йдеться в ТСН.12.00

В слідчому ізоляторі Дніпра недугу діагностували щонайменше в шести арештантів. Причиною спалаху тюремні чиновники вважають контакти за межами СІЗО. Кажуть, люди могли інфікуватися, коли брали участь у судових засіданнях чи слідчих діях, або ж під час етапування до установи.

Хворих ізолювали в окремі камери, вони отримують лікування. Медики стежать за рештою в'язнів, що контактували з недужими. Здорових мають вакцинувати.

За даними МОЗ України, протягом 21-го тижня поточного року на кір захворіли 1 483 людини — 676 дорослих і 807 дітей. Загалом від 28 грудня 2018 року до 23 травня 2019 року на кір в Україні захворіли 50 749 людей — 23 905 дорослих і 26 844 дітей. Від ускладнень кору померли 17 людей. Загалом від початку спалаху, з літа 2017 року, на кір захворіли більше 100 тис. людей, 38 з яких померли.

Кір - надзвичайно заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час чхання, кашлю або розмови хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. 

Кір, захворюваність у Європі, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів