В Україну повернулися стаціонарні пости ДАІ

Відновлення постів пов'язано із забезпеченням порядку під час проведення Євро-2012.

На сьогоднішній день відновлено роботу 82 стаціонарних постів ДАІ з 91 необхідних для забезпечення порядку на дорогах.

Остаточне відновлення роботи всіх стаціонарних постів ДАІ залежить від фінансування, повідомив заступник начальника Управління ДАІ МВС України Володимир Рєзніков.

"Згідно з практичним планом, 91 пост має бути, а зараз існує 82, які працюють. Деякі йдуть в стані будівництва і добудови, на деяких уже встановлено відповідне обладнання. Дати (відновлення роботи) не можу точно сказати . Коли буде належне фінансування – тоді буде", - сказав Рєзніков.

Як відомо, у червні в Україні набув чинності наказ МВС про поновлення роботи стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби.

Зокрема, кожен пост повинен мати в своєму розпорядженні патрульний автомобіль, стаціонарну радіостанцію з гучномовцем, телефон, факс, комп'ютер з доступом до Інтернету і встановленими автоматичними інформаційно-пошуковими базами ДАІ, мобільний апаратно-програмний комплекс автоматичного контролю за транспортними засобами. Крім цього, пости мають бути оснащені засобами надання першої медичної допомоги і примусової зупинки транспорту.

Стаціонарні пости ДПС вперше були ліквідовані в 2005 році за розпорядженням Президента Віктора Ющенка. У 2007 році міністр внутрішніх справ Василь Цушко поновив роботу стаціонарних постів, проте в 2008 році Ющенко знову їх скасував.

Читайте також:

Херсонський бізнесмен приватизував пост ДАІ

У Києві "Порше" і "Хаммер" ледь не рознесли пост ДАІ

Щоб домогтися хабара від іноземця, інспектор ДАІ викликав перекладача

ДАІ оприлюднила рейтинг найаварійніших місць в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: