У справі Литвиненка з'явився другий підозрюваний - ЗМІ

Британська прокуратура готує звинувачення на адресу російського бізнесмена.

Прокуратура Великобританії має намір пред'явити нові звинувачення у справі померлого в Лондоні в 2006 році екс-офіцера ФСБ РФ Олександра Литвиненка російському бізнесменові Дмитру Ковтуну.

За даними британських ЗМІ, королівська прокуратура Британії має намір добиватися екстрадиції Ковтуна, який раніше фігурував у справі як свідок.

ЗМІ наводять висловлювання Ковтуна про те, що він має відомості про недавню передачу Скотланд-Ярдом прокуратурі якихось нових доказів у "справі Литвиненка", наслідком чого може стати пред'явлення звинувачення іншій людині. Бізнесмен не виключає, що мова йде саме про нього.

Представник британської прокуратури в свою чергу заявив, що ще в серпні ця служба отримала від поліції деякі документи, вивчення яких було завершено лише недавно.

"Ми зараз повідомляємо зацікавлені сторони про результати вивчення (документів) і вирішуємо, про що можна буде заявити публічно", - наводить видання слова представника прокуратури.

Екс-офіцер ФСБ Росії Олександр Литвиненко, який втік в 2000 році до Великобританії, помер 23 листопада 2006 року на 44-му році життя незабаром після отримання британського громадянства.

Після його смерті фахівці британського Агентства з охорони здоров'я стверджували, що виявили в організмі Литвиненка значну кількість радіоактивного елементу полоній-210.

Офіційний медичний висновок про причини смерті після розтину тіла так і не було оприлюднено - очікується, що це може бути зроблено під час дізнання.

Британська влада вважає, що до вбивства Литвиненка причетний колишній офіцер російських спецслужб Андрій Луговий. Раніше президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що Росія не видасть Лугового Британії, оскільки це "суперечить російській Конституції".

Читайте також:

WikiLeaks: Путін особисто віддав наказ убити Литвиненка

Оприлюднено докази причетності ФСБ до смерті Литвиненка

Вдова Литвиненка заперечила причетність Березовського до вбивства її чоловіка

Британія відмовилася від співпраці з спецслужбами Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: