Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В'язень СІЗО з четвертої спроби повісився в камері на нитках зі светру

Попри те, що тюремники чудово знали про схильність чоловіка до суїциду, трагедії запобігти не змогли.

Засуджений повісився на власному светрі. У  Житомирському слідчому ізоляторі кажуть - чоловік уже не вперше намагався вкоротити собі віку. Тричі його виймали із зашморгу.

У СІЗО 25-річний засуджений чекав на рішення апеляційного суду. Він оскаржував винесений вирок - 5 років в'язниці за пограбування. Утім, рішення по апеляції не дочекався. Засуджений, за офіційною інформацією, повісився на саморобній мотузці, яку зробив з ниток, розпустивши власний в'язаний светр, йдеться у сюжеті ТСН.

Повішеного першим виявив співкамерник. Він і повідомив адміністрацію. Лікарі швидкої - лише констатували смерть.

Як запевнили ТСН в  управлінні виконання покарань, йдеться саме про самогубство. Засуджений і раніше кілька разів  намагався вчинити суїцид. Психологи, що  спілкувалися з ув'язненим, поставили його на облік як схильного до суїциду.

Чоловіка  перевели у двомісну камеру. Утім там відеоспостереження не вели. Тому пильнувати за схильним до суїциду засудженим доручили його співкамернику. Але, кажуть у СІЗО, у момент самогубства співкамерник саме спав.

Чому засудженого не помістили до камери з відеоспостереженням і чи буде покараний хтось із співробітників СІЗО, які не догледіли в'язня, попри те, що у його особистій справі була позначка про схильність до самогубства, обіцяють сказати лише після внутрішнього розслідування Житомирського управління виконання покарань.

ВідеоЗасуджений повісився на власному светрі

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції