В Європі видали комікси про Голодомор

Автор коміксів, італійський художник, який протягом двох років подорожував Україною, обіцяє, що незабаром комікс вийде усіма європейськими мовами.

У Франції вийшла друком книга коміксів "Українські зошити (спогади про радянські часи)", в якій розповідається зокрема про Голодомор 1932-1933 років. Автор - відомий італійський художник Іґорт - уже розпродав 10 тисяч примірників цієї книги в Італії.

Незабаром збірка ілюстрованих оповідей і споминів українців про недавнє минуле вийде у світ англійською, німецькою та іспанською мовами.

Автор, який впродовж двох років мандрував містами й селами Східної та Південної України, заявив: "Я відчув справжній шок від того, що побачив та почув. Зі мною вперше таке сталося... І я тоді подзвонив своєму видавцеві і сказав, що хочу робити іншу книгу", - розповів він.

Приголомшливо новою інформацією стала для Іґорта тема Голодомору. До приїзду в Україну він ніколи не чув про штучний голод, організований комуністичною владою тодішнього СРСР, що забрав життя мільйонів українців.

Іґорт розповів: "Я також маю короткий фільм на 3 хвилини, де можна побачити справжні обличчя моїх героїв. Один із них, Микола Васильович, просто на вулиці почав плакати. Це було приголомшливо, цей неймовірний, не висловлений біль".

"Українські зошити" - принципово новий для автора жанр. Художник повідомив, що в його творчому житті вперше так сталося, щоб тема несподівано зацікавила настільки, що змусила на якийсь час відмовитися від решти творчих планів.

За відгуками фахівців та аматорів жанру, Іґорт є одним із найпомітніших італійських художників, які спеціалізуються на коміксах. Він має численні призи, а також власне видавництво CoconinoPress.

Читайте також:

Влада тисне на відомого історика, який вивчає Голодомор

Янукович назвав Голодомор злочином Сталіна

Справу проти Януковича за заперечення Голодомору повернули до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: