Вибори у КНУ імені Шевченка: хто став ректором

Вибори у КНУ імені Шевченка: хто став ректором

Фото: ТСН.ua

Володимир Бугров набрав 74,31% голосів.

У другому турі на виборах ректора Київського національного університету імені Шевченка переміг професор, діючий проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров.

Про це інформує студпарламент КНУ у своєму Тelegram-каналі.

Бугров набрав 74,31% голосів, а його конкурент Олександр Рожко — 12,39% голосів. Голосування тривало з 09:00 до 15:00 24 березня.

Володимир Бугров народився 10 листопада 1967 року в місті Бучач Тернопільської області. Навчався на філософському факультеті Київського національного університету, де захистив кандидатську дисертацію.

З 1998 по 2009 Бугров працював заступником декана філософського факультету. У січні 2009 року був призначений на посаду проректора з науково-педагогічної роботи КНУ. 

Восени 2020 року він уже брав участь у виборах ректора КНУ імені Тараса Шевченка. У другому турі Бугров набрав 47,59% голосів. Оскільки результат не перетнув позначки в 50% + 1 голос від загального числа виборців, Володимира Бугрова тоді не обрали ректором університету.

У повторному голосування 17 березня брав участь ексголова Верховної Ради Володимир Литвин, який посів четверте місце. Секретар РНБО Олексій Данілов навіть публічно засудив наміри Литвина йти в ректори КНУ ім. Шевченка і заявив, що "йому має бути соромно дивитися в очі студентам".

Студенти Таврійського національного університету повстали проти ректора – "Секретні матеріали"

Студенти Таврійського національного університету повстали проти ректора – "Секретні матеріали"

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація