Відкрилася сьома сесія Верховної ради

7 вересня відкрилася сьома сесія Верховної ради шостого скликання у присутності Віктора Януковича та членів уряду.

7 вересня відкрилася сьома сесія Верховної ради шостого скликання. У залі зареєструвалося 434 депутати.

З 7 по 10 вересня триватимуть пленарні засідання Верховної ради.

Зокрема, 7 вересня Верховна рада заслухає інформацію Кабінету міністрів про виконання постанови парламенту "Про всенародне обговорення проекту Податкового кодексу". Перед тим, як заслухати інформацію уряду, парламент має намір затвердити порядок денний сьомої сесії.

Крім того, депутати розглянуть законопроект № 4177 "Про внесення змін до Конституції (щодо термінів повноважень Верховної ради Автономної республіки Крим місцевих рад та сільських, селищних, міських голів)", а також зміни до закону "Про столицю України - місто-герой Києв" в частині створення рад у місті.

На порядку денному також звільнення від земельного податку держустанов науки, освіти, спорту, охорони здоров'я і соцзабезпечення (№ 2134), внесення змін до низки законів щодо виконання рішень Конституційного Суду (№ 5155).

Для участі у відкритті 7 сесії парламенту шостого скликання прибув Віктор Янукович. На засіданні парламенту також присутні члени Кабінету міністрів на чолі із прем'єром Миколою Азаровим.

Нагадаємо, 6 вересня, голова Верховної ради Володимир Литвин спрогнозував, що сьома сесія українського парламенту шостого скликання буде надзвичайно складною.

Читайте також:

БЮТ пригрозив "регіоналам" заблокувати Раду

Литвин спрогнозував "надзвичайно складну" сесію Ради

ПР прогнозує жорстке протистояння під час прийняття Податкового кодексу

ВідеоПротистояння опозиції та коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: