Про сутички під парламентом, затримання двох учасників акції протесту, найдорожче місто України, аварію на Луганщині, справу мера Обухова та про ефективний і дешевий засіб для самозахисту дивіться у випуску ТНС за 03.11.2011.
Сьогодні кілька тисяч протестувальників знову ламали паркан та спробували прорватися до Ради. Мети досягнути не вдалося - проти них виставили посилені загони правоохоронців. Потому учасники мітингу рушили до Кабміну, лишивши обранцям на згадку про себе гарбузи.
Стало відомо про двох затриманих учасників акції біля Верховної Ради - їм загрожують як мінімум кримінальні справи за хуліганство, а можливо і за непокору вимогам працівників міліції та напад на них. Сьогодні в МВС продемонстрували відео, зняте самими правоохоронцями біля парламенту. На ньому видно, як учасники акції нападають на міліціонерів, після чого одного із спецпризначенців приводили до тями нашатирним спиртом.
12-річний хлопчик повертався із церкви, де служив паламарем, і не привітався із сусідом. 20-річний парубок спочатку зробив зауваження, а потім вистрелив. Нині на підлітка чекає вже друга операція.
Донецьк попри щедрий врожай найдорожче місто України. Ціни там зростають майже у торішній прогресії. Найдешевший - Дніпропетровськ. Тамтешнім цінникам на городину, фрукти та овочі на Донбасі та в Києві можуть хіба що позаздрити. Хоча вартість огірків та помідорів і тут уже захмарна.
Втручання знадобилася через хворобу Паркінсона, від якої митрополит страждає вже багато років. Зараз він перебуває в одній зі столичних лікарень. Усі останні дні 75-річний Володимир Сабодан причащається, а сьогодні він просив провести таїнство соборування.
Троє людей загинули. П'ятирічний хлопчик із важкими ушкодженнями черепа та мозку потрапив до лікарні. Це наслідки дорожньо-транспортної пригоди, що сталася на Луганщині. Там ВАЗ-2106 на заокругленій ділянці дороги виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з міжміським автобусом .
Міліція показала українцям водія "Камаза", у який врізався і загинув мер Обухова. Тиждень тому поповзли чутки, що розлючені родичі покійного Володимира Мельника забили керманича вантажівки до смерті просто у відділку міліції. Правоохоронці спростували цю інформацію, а тепер шукають і просять подзвонити свідків жахливої ДТП, в якій 20 жовтня загинув міський голова.
Віктор Балога та Олександр Попов оглянули проблемний об'єкт та запевнили - він безпечний і для сусідніх підприємств, і для киян. Щоправда, самі на територію з отруйними руїнами не ходили.
Африканська чума свиней впритул наблизилася до України - за вісімдесят п'ять кілометрів від кордону. В Курській області Росії виявили нові випадки хвороби. А загалом епідемія охопила 14 російських областей.
Російські олігархи у Британії діляться секретами, як робиться бізнес у Росії. Днями у Високому суді Лондона свідчення почав давати Роман Абрамович у справі "Березовський проти Абрамовича". Тепер англійці знають, що таке "політичний дах".
На спортивні досягнення надихнули Медведєв та Путін. Це - їхнє хобі. А мусить стати масовим. Міносвіти вже розробляє навчальні плани. Новий спортивний тренд вже оспівують у віршах. У федерації бадмінтону навіть розповіли про плани провести турнір з бадмінтону між російськими та американськими космонавтами.
Більшість - єгиптяни, також громадяни Йорданії, Сирії та Іраку. За даними МЗС, українських громадян на облавку не було. За останніми даними, травмовано понад 30 осіб. Загинув один пасажир, громадянин Йорданії.
Однак в Україні подібні пристрої поза законом, хоча вільно продаються в Інтернеті. Тож, що ви отримаєте придбавши шокер у всесвітній мережі?
Українці вживають безконтрольно антибіотики. Тим часом непокояться вже і самі медики: їхній прийом, кажуть, дає не тільки позитивний результат. Як, прагнучи до зміцнення здоров'я, не зашкодити організму?
Музей-заповідник Херсонес Таврійський втягли у порно-скандал. На руїнах стародавнього міста молоде подружжя відзняло "полуничку" та виклало "кіно" в Інтернет. Головні герої стрічки Олександра та Вова гуляють Херсонесом з періодичними секс-зупинками. Першими на творчість відреагували правоохоронці. Проти молодят порушили кримінальну справу за виготовлення та розповсюдження порнографії.
Модна серед українців тенденція народжувати малят удома набирає загрозливих масштабів. Батьки дедалі частіше відмовляються від послуг пологових будинків - чи то через дорожнечу, чи через відсутність комфорту. Натомість, стають заручниками невідомості.
Працівників столичного метрополітену зобов’язали – усміхатися пасажирам. Цю норму прописали у спеціальних правилах ввічливої поведінки. В адміністрації метрополітену кажуть, що віднині з касирами, контролерами та навіть прибиральницями працюють психологи: вони вчать їх бути чемними.