ВРЮ вимагає звільнити ще 21 суддю, що виносили рішення проти євромайданівців

Всього було відкрито провадження проти 46 суддів.

Вища рада юстицій 19 січня схвалила рішення про звільнення 21 судді, які виносили рішення проти активістів Євромайдану. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на голову ВРЮ Ігора Бенедисюка. 

Він додав, що всього за матеріалами тимчасової спеціальної комісії було відкрито 41 провадження проти 46 суддів, що виносили рішення проти активістів Євромайдану та Автомайдану. 

Наразі в 28 провадженнях вже винесено рішення.

"Щодо 21 судді ВРЮ прийняла рішення рекомендувати звільнити за порушення присяги", - зазначив Бенедисюк.

 

При розгляді справи одного судді рада винесла рішення про відсутність порушень. Стосовно ще шести суддів матеріали направлено до Вищої кваліфікаційної комісії для притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Бенедисюк зауважив і те, що на засідання ВРЮ практично не ходять генеральний прокурор Віктор Шокін і міністр юстиції Павло Петренко, які є його членами. Це ускладнює роботу ради.

Звільнити суддю, за рекомендацією Вищої ради юстиції, може лише відповідний суб'єкт, котрий призначив його на цю посаду.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко ухвалив рішення про звільнення чотирьох суддівЗокрема, йдеться про суддю Печерського районного суду міста Києва Родіона Кірєєва. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: