Янукович нагородив Фіделя та Рауля Кастро орденами

Президент нагородив ряд кубинських чиновників та подякував їх країні за оздоровлення українських дітей, постраждалих від наслідків Чорнобильської аварії.

Президент Віктор Янукович нагородив лідера Куби Фіделя Кастро та його брата, голову ради міністрів Куби Рауля Кастро орденами.

Відповідні укази підписані Януковичем в п’ятницю, оприлюднені на сайті президента в суботу.

Так Фідель Кастро нагороджений орденом "За заслуги" І ступеня.

А Рауль Кастро нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого І ступеня.

Також іншим указом за значний особистий внесок у зміцнення українсько-кубинського співробітництва, реалізацію програм з лікування та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи орденом Ярослава Мудрого V ступеня нагороджений міністр охорони здоров'я Куби Хосе Кабрера.

Також нагороджено ще п’ятьох кубинських чиновників орденом за За заслуги III ступеня.

Президент відзначив величезну вагу кубинської допомоги нашій державі у справі подолання наслідків Чорнобиля, від яких особливо страждають діти.

Близько 23 тисяч українських дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, реабілітувалися в кубинському оздоровчому центрі "Тарара".

Нагадаємо, це вже ордени, якими нагороджує новообраний президент Янукович. Так 19 березня своїм указом він нагородив екс-губернатора Донецької області Володимира Логвиненка орденом "За заслуги II ступеня".

Читайте також:

Янукович нагородив орденом колишнього донецького губернатора

Рада вимагає порахувати ордени, роздані Ющенком за роки президентства

Ющенко нагородив свого брата Хрестом Івана Мазепи
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: