Янукович наказав Азарову знайти гроші під "юліну тисячу"

Глава держави незадоволений тим, що в бюджеті на ці цілі не вистачає грошей.

Найближчим часом влада повернеться до розгляду питання повернення заощаджень вкладникам Сбербанку СРСР, заявив Президент України Віктор Янукович у Варшаві.

"Я поставив завдання: щоб до кінця цього року ми разом з Урядом, Національним банком нарешті знайшли механізм і почали цей процес", - передає його слова прес-служба Президента.

Причому Янукович підкреслив, що вже озвучив свою точку зору Кабінету міністрів - глава держави незадоволений відповіддю про те, що в бюджеті на ці цілі не вистачає грошей.

"Це наш борг перед старшим поколінням. І я хочу про це сказати людям, щоб вони знали: я про це пам'ятаю, і ми обов'язково повернемося до вирішення цього питання найближчим часом", - сказав Янукович.

Також глава держави додав, що влада підійде до вирішення цієї проблеми системно. "Підхід буде таким, щоб він не зіпсував цю справу, щоб ми мали можливість довести його до логічного завершення", - підкреслив він.

Як повідомлялося, у державному бюджеті на 2011 рік не передбачені кошти на повернення вкладів Сбербанку СРСР.

Нагадаємо, що у жовтні 1996 року Рада прийняла закон Про держгарантії поновлення заощаджень громадян України, борг по яких був зафіксований у розмірі 131,96 млрд грн. За 15 років із них було виплачено лише 10,6 млрд грн.

У 2008 році рішенням уряду Юлії Тимошенко на виплати з бюджету було виділено 6,061 млрд грн. Вкладникам виплачували по 1 тис. грн, їхнім спадкоємцям - до 500 грн. У наступні два роки було заплановано компенсувати 250 млн грн. Але з них у 2009 році вкладники отримали лише 19,7 млн ​​грн.

Читайте також:

СП: "Юліні тисячі" будуть повертати ще 400 років

Виплату "юліних тисяч" відклали на невизначений термін

Секретаріат Ющенка назвав виплату "юліних тисяч" фарсом

Тимошенко обіцяє знову видавати "юліну тисячу" після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: