Янукович переплутав барометр з флюгером, а клімат - з погодою

Януковчи провів зустріч з українськими та іноземними інвесторами.

З президентом Віктором Януковичем стався черговий мовний конфуз. Виступаючи перед українськими і іноземними інвесторами, він переплутав барометр з флюгером, а інвестиційний клімат назвав погодою.

Янукович відмітив важливість співпраці влади і бізнесу, запевнивши, що саме бізнес повинен вказувати чи правильну політику веде держава.

"Для мене дуже важливе відчуття того, що барометр, який є в державі в особі бізнесу, підкаже, чи в тому напрямі вітер дме", - сказав Президент.

Він також підкреслив, що інвестиційний клімат в країні покращується і влада робить усе, для того, щоб бізнесу було комфортне працювати.

"Хто, як не ви, ті, хто працюють в різних країнах, відчувають той клімат, який є, з його особливостями, здатні дати реальну оцінку. Тому, я хочу запитати у вас, яка погода в Україні на ваш погляд", - сказав Янукович, звертаючись до бізнесу.

Барометр - це прилад для виміру атмосферного тиску. Для виміру напряму (іноді і швидкості) вітру використовується флюгер.

Нагадаємо, що 22 червня, Віктор Янукович, виступаючи на мітингу-реквіємі в Борисполі, приуроченому до річниці початку Великої Вітчизняної війни, припустився прикрої обмовки: заявив, що "святий обов’язок" влади – "уможливити нові трагедії".

Читайте також:

Янукович обмовився, пообіцявши "уможливити нові трагедії"

Розповідаючи про публічну інформацію, Янукович забув, як вона називається

Янукович пообіцяв зниження податків до 1914 року

Черговий конфуз: Янукович не осилив назву космодрому (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: