Янукович пообіцяв відставки через Податковий кодекс

Віктор Янукович допускає, що у зв'язку з ситуацією навколо Податкового кодексу можуть бути проведені кадрові ротації.

Президент Віктор Янукович не виключив можливість ухвалення кадрових рішень за результатом розгляду ним Податкового кодексу.

Про це він заявив під час зустрічі з підприємцями, які мітингують проти Податкового кодексу на Майдані Незалежності.

"Якщо буде необхідність, і я побачу, що є грубі процесуальні порушення, які призвели до такої ситуації, і треба буде прийняти кадрові рішення - я ці рішення прийму", - зазначив Янукович.

Президент наголосив на необхідності врахування пропозицій підприємців в Податковому кодексі, щоб в результаті держава отримала реальний інструмент детінізації і дерегуляції економіки.

Відповідаючи на запитання підприємців щодо проблем, з якими вони стикаються під час ведення бізнесу, зокрема, з корупцією чиновників, Янукович заявив: "Я зроблю все, щоб знищити корупцію у владі".

"Але це не робиться за один день. І ми в цьому питанні з вами союзники. Хто більш за все страждає від корупції? - Народ. І бізнес. І я зацікавлений в тому, щоб подолати цю хворобу", - додав він.

Нагадаємо, після вшанування пам'яті жертв Голодомору у суботу президент і прем'єр вирушили на Майдан. Там Янукович допустив ветування Податкового кодексу у разі відсутності компромісу між мітингувальниками і урядом.

Після завершення візиту президента Віктора Януковича і прем'єра Миколи Азарова на Майдан Незалежності до підприємців один із координаторів акції заявив у гучномовець: "А тепер помийте руки і викиньте з вух все, що ви чули".

Детальніше про Податковий кодекс та протести проти нього читайте тут.

Читайте також:

Майдан просить Кирила благословити Януковича

ПР: підприємців хочуть використати як "гарматне м'ясо"

Протест підприємців: відео головних подій на Банковій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: