Янукович сам вирішить, як будуть проходити вибори в Україні

Робоча група при президенті представила Януковичу альтернативні варіанти проекту закону про парламентські вибори, але право вибору буде за ним.

Президент Віктор Янукович буде особисто приймати рішення щодо кінцевого варіанту проекту закону про парламентські вибори в Україні.

Про це заявила перший заступник міністра юстиції Інна Ємельянова в ефірі одного із українських телеканалів.

"Пропозиції були підтримані більшістю робочої групи, але, хочу зазначити, що коли президенту були представлені ці бачення, то було запропоновано всі альтернативні шляхи вирішення. Тобто робоча група не приймала рішення більшістю голосів", - розповіла вона.

Вона зазначила, що оскільки робоча група створена Януковичом, то й сам він буде суб'єктом права на законодавчу ініціативу. "Зокрема, і робоча група просто представила, які шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми можуть бути і обґрунтування тих чи інших пропозицій, а право вибору буде за президентом", - підкреслила Ємельянова, уточнивши, що президент вибере певну модель вирішення питання.

Нагадаємо, минулого місяця робоча група при президенті завершила роботу над концепцією майбутнього закону про вибори народних депутатів.

За словами міністра юстиції, глави робочої групи Олександра Лавриновича, "концепція закону розроблялася за участю представників усіх депутатських фракцій Верховної Ради, позафракційних народних депутатів, представників міжнародних та вітчизняних неурядових організацій".

"При цьому, значна частина пропозицій, врахованих главою держави, належала представникам опозиційних політичних сил та ОБСЄ", - наголосили у мінюсті.

Читайте також:

Янукович змусив Луценка та Тимошенко читати швидшем

Лавринович: партійні блоки не зможут брати участь у виборах

Азаров "зарізав" реформу Януковича і відіслав її на всенародне обговорення

Президент закриє шлях в Раду "маргінальним політикам"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: