Янукович став "Людиною року" в Росії

Янукович визнаний переможцем рейтингу у номінації "Міжнародні відносини" за зміцнення економічний та культурних зв’язків між Росією та Україною.

Президент Віктор Янукович став переможцем щорічного рейтингу "Людина року", який з 1993 року складає Російській біографічний інститут. Про це повідомив президент Російського біографічного інституту Олександр Агеєв.

Янукович визнаний переможцем рейтингу у номінації "Міжнародні відносини". Йому присвоєно найвищий рейтинг із формулюванням – "за зміцнення економічний та культурних зв’язків між Росією та Україною".

Також у рейтингу ще один представник України – голова ради директорів ВАТ "Мотор-Січ", депутат від Партії регіонів В’ячеслав Богуслаєв. Його визнано "Людиною 2010 року" у номінації "Авіабудування" – "за великий внесок в розвиток російсько-українських програм в авіабудуванні і створення авіаційних двигунів світового рівня".

Крім того, донецький міський голова Олександр Лук'янченко отримає національну російську премію за "великий внесок у розвиток міста Донецька, зміцнення економічних і культурних зв'язків Росії і України".

За підсумками 2010 року людиною року у номінації "Релігія" визнано патріарха Московського і всієї Русі Кирила, у номінації "Державний діяч" - президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, у номінації "Культура" - академіка Сергія Капицю.

Нагородження лауреатів рейтингу відбудеться 10 грудня у Москві, в храмі Христа Спасителя.

Читайте також:

Філарет подарував Тимошенко на ювілей найвищу церковну нагороду

Янукович нагородив митрополита Володимира орденом

Мєдвєдєв нагородив Добкіна орденом за дружбу з Росією

Саркозі нагородив Януковича за вказівкою російського лоббі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: