Янукович звільнить депутатів-сумісників

Представник президента у ВР запевнив, що всі депутати, що суміщають посади з роботою у парламентській залі, визначаться.

Президент Віктор Янукович може позбавити посад депутатів-сумісників.

Про це заявив представник президента у Верховній раді, народний депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко.

Він повідомив, що президент неодноразово закликав всіх депутатів-сумісників написати заяви, а Верховну раду за відсутності таких заяв, вирішувати проблему в судовому порядку.

"Так мала би діяти кожна сумлінна особа, яка читаючи закон, мала б його дотримуватися. На жаль, практика інша", - додав він.

Мірошниченко наголосив, що в цьому питанні від Конституції 1996 року є позитив, оскільки глава держави матиме можливість позбавляти посад депутатів-сумісників.

"Я переконаний, що він стане так робити. А якщо вони не переконані, то вони зможуть в цьому переконатися" - додав Мірошниченко.

За його словами, на жаль, дотримуватися закону в питанні вирішення проблеми з депутатами-сумісниками заважає "низька політична культура та відповідальність".

Нагадаємо, фракція БЮТ вимагала від усіх народних депутатів-сумісників скласти повноваження.

За словами БЮТ, досі не склали свої повноваження депутати-сумісники Ігор Калєтнік, Микола Шершун, Олексій Костусєв, Ярослав Сухий, Володимир Демішкан, Сергій Ларін та Микола Злочевський.

Читайте також:

Російський охоронець Януковича отримав український паспорт

Тимошенко натякнула, що Янукович помре як миша - від оргазму

Янукович зізнався, що йому були до душі гасла Помаранчевої революції

Литвин більше не чекає броунівського руху

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: