Януковичу однакові тарифи ЖКГ по всій Україні не потрібні

Не йдеться про однакові тарифи на усій території країни, йдеться про те, щоб тарифи на житлово-комунальні послуги мають бути обгрунтовані в собівартості.

Президент Віктор Янукович вимагає, щоб тарифи на послуги ЖКГ на усій території країни були обгрунтовані в собівартості, і щоб громадяни не платили за недоліки житлово-комунального господарства. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Анатолій Кінах.

"Не йдеться про однакові тарифи (на усій території країни), йдеться про те, щоб тарифи на житлово-комунальні послуги мають бути обгрунтовані в собівартості. Не можна допустити ситуацію, коли, наприклад, усі недоліки, проблеми житлово-комунального господарства списують на наших громадян, які, до речі, дуже дисципліновано платять за ці послуги", - заявив політик.

Кінах відмітив, що зміною фігур, в уряді або в регіональній владі, сьогоднішні проблеми ЖКГ вирішити не можна.

"Однією зміною фігур не вирішити проблем. Потрібна якість, системність, професіоналізм і відповідальність в цілому по усіх напрямах діяльності, в даному випадку, житлово-комунального господарства. По тарифах має бути інтегральний показник потужної роботи блоків уряду - економічного, соціального і житлово-комунального господарства.

В той же час треба збалансувати бюджетну політику, коли змінюється впродовж року ціна на газ, треба адекватно міняти об'єми субсидій, показники місцевих бюджетів, центрального бюджету, треба жорстко контролювати фінансові потоки з тим, щоб не допускати такого рівня неплатежів - це ті вимоги, які повинні лежати в основі ефективної діяльності. Якщо не буде таких якісних змін, зміна фігур, незважаючи на прізвища, не поліпшить ситуацію", - відмітив Кинах.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що Микола Азаров вважає, що перший заступник міністра будівництва і житлово-комунального господарства Юрій Хіврич не впорався із забезпеченням уніфікації тарифів на житлово-комунальні послуги.

Також вчора, 1 червня, Янукович звільнив з посади віце-прем’єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Віктора Тихонова. і його першого заступника Хіврича. Віктор Тихонов у Кабміні відповідав за реформування житлово-комунального господарства.

Читайте також:

Між регіонами України виникла шестикратна різниця у тарифах

Азаров знайшов винних у тарифному хаосі

Азаров визнав, що "ЖКГ в жахливому стані"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: