Ющенко хотів взяти Тимошенко на поруки, але передумав

Віктор Ющенко заявив, що хотів взяти Тимошенко на поруки, але коли почув негативну реакцію із зали суду на свою адресу, передумав.

Екс-президент Віктор Ющенко хотів просити випустити Юлію Тимошенко на поруки, але передумав.

Ющенко навіть прийшов на допит з клопотанням до суду про взяття Юлії Тимошенко на поруки, пише "Українська правда".

Втім, перша реакція залу, який зустрів екс-президента скандуванням "Ганьба!", виявилася настільки образливою для нього, що Ющенко вирішив відмовитися від свого пориву.

Ющенко також підкреслив, що "неодноразово заявляв, що виступає проти арешту Тимошенко, Луценко, Діденко, Іващенка та інших опозиціонерів".

"Чому не давати людям можливості побудувати повноцінний захист? Вони ж не є злочинцями, які становлять загрозу життю іншии громадянам чи суспільству. Очевидно, що взяття їх під варту є лише способом обмежити можливості їх захисту і засобом тиску. Це суперечить європейським нормам і підриває довіру громадян до цього судового процесу і до судової системи взагалі ", - заявив він.

На питання, щоб він порадив Тимошенко, Ющенко відповів: "У першу чергу дати чесні відповіді самій собі про те, що зараз відбувається".

Як повідомлялося, Ющенко заявив раніше, що перемога Тимошенко на минулих президентських виборах могла привести країну до катастрофи.

Читайте також:

Ющенко вважає арешт Тимошенко незаконним

Кремль звинуватив Ющенка у брехні

Прихильники Тимошенко під судом закидали авто Ющенка яйцями

Ющенко закликав владу скасувати газову угоду з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: