Ющенко: Тимошенко-президент привела б Україну до катастрофи

Віктор Ющенко як і раніше вважає, що Тимошенко-президент могла привести Україну до катастрофи.

Екс-президент Віктор Ющенко як і раніше вважає, що перемога екс-прем'єра Юлії Тимошенко на минулих президентських виборах могла привести країну до катастрофи.

Про це він сказав в інтерв'ю журналу "Фокус".

"Я не підтримував її політику тому, що такі як вона, оплачують свою політичну кар'єру національним суверенітетом. Це не моя політика", - сказав він.

"Ганебний прецедент такої торгівлі був закладений ще в січні 2009 року", - зазначив Ющенко. Ющенко як і раніше вважає призначення Тимошенко прем'єром своєю головною помилкою.

Своїми кращими днями Ющенко назвав день інавгурації і Майдан (саме в такому порядку).

На питання, яку пораду він би дав нинішній владі, Ющенко сказав, що "потрібно всіляко вітати нинішнього президента та уряд щодо готовності проводити реформи в країні та наявність відповідних стратегічних документів".

У той же час Ющенко відповів, що ряд моментів свідчать, що влада "зосереджена тільки на концентрації повноважень, а розмови про реформи залишаються розмовами".

"Буквально за всіма напрямками державної політики демонструється схильність до репресивних методів. Наочні ознаки цього - незаконне утримання під вартою Ігоря Діденка, Юрія Луценка, Валерія Іващенка, Тимошенко та інших колишніх високих чиновників", - заявив Ющенко.

Нагадаємо, нещодавно Ющенко заявив, що вважає арешт Тимошенко незаконним.

Читайте також:

Ющенко вважає арешт Тимошенко незаконним

Кремль звинуватив Ющенка у брехні

Прихильники Тимошенко під судом закидали авто Ющенка яйцями

Ющенко закликав владу скасувати газову угоду з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: