З донькою і зятем Тимошенко судяться через тунель під Києвом

Подружжя Карр незаконно проклали тунель для свого ресторану.

КП "Хрещатик" судиться з дочкою та зятем Юлії Тимошенко через проритий ними тунель під будівлею, де знаходиться їхній ресторан

Про це Kyiv Post розповів  юрист КП "Хрещатик" Станіслав Ткаченко.

Він нагадав, що ресторан Євгенії та Шона Карр знаходиться в підвальному приміщенні за адресою вул. Шота Руставелі, 12 у Києві.

За словами Ткаченка, щоб з'єднати два підвальних зали ресторану подружжя Карр проклали тунель довжиною 3-4 метри під аркою будівлі.

І ці роботи були здійсненні без узгодження з міською владою та будь-яких дозволів, стверджує юрист.

Тож ЖЕК подав позов до Печерського суду Києва, де зараз проходить судовий процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

Позов був поданий ще в червні. І після цього, за словами Ткаченка, тунель було засипано. Тепер КП "Хрещатик" вимагає від подружжя Карр документи, які б засвідчили якість цих робіт.

Адвокат сім'ї Карр Світлана Трохимчук під час судового розгляду позовної заяви КП "Хрещатик" визнала усі претензії позивача.

Печерський суд зобов'язав Шона і Євгенію Карр привести у відповідність з технічною документацією нежитлові приміщення по вулиці Шота Руставелі, 12, власниками яких вони є.

Подружжя Карр відкрило ресторан Ciro’s Pomodoro у квітні 2009 року. На будівництво скаржились сусіди, навіть приїздила мілція разом з працівниками управління з благоустрою.

Нагадаємо, саме у Печерському суді проходять засідання по справі матері Євгенії Юлії Тимошенко. Тимошенко звинувачують у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році газових контрактів між Україною і Росією. З 5 серпня вона перебуває у СІЗО.

Читайте також:

Печерський суд візьметься за доньку і зятя Тимошенко

Кірєєв пригрозив вигнати доньку Тимошенко з зали суду

Тимошенко відсвяткувала день народження своєї Білочки з новою зачіскою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: