Забійник шахти на Донбасі побив рекорд Стаханова

Наймолодший заслужений шахтар України Сергій Шемук побив рекорд легендарного радянського забійника Олексія Стаханова, нарубавши за зміну 170 тонн вугілля.

Забійник шахти "Новодзержинська" Сергій Шемук нарубав за зміну 170 тонн вугілля, тим самим перевищивши рекорд свого знаменитого колеги Олексія Стаханова на 68 тонн.

Шемуку вдалося за зміну перевиконати завдання для всієї ділянки, де зазвичай працюють близько 20 гірників. Виконання плану виробки склало 2023%.

Допомагали гірникові виконати такий обсяг роботи забійники Андрій Кочетков та Андрій Прудніков, які виробляли операції з кріплення і прибирання вугілля в лаві. На трудовий подвиг гірників благословив Високопреосвященнійший Іларіон, Митрополит Донецький і Маріупольський, повідомила прес-служба інвестора шахти, НВО "Механік".

Сергій Шемук - наймолодший заслужений шахтар України. У нагороду за трудову перемогу "стахановці" отримають значну грошову премію і грамоти від керівництва міста та Донецької ОДА. Соцзмагання було проведено в рамках трудової вахти, присвяченої ювілею Стахановського руху.

"Виконуючи програму президента та уряду України, ми намагаємося підняти престижність шахтарської праці саме такими рекордами", - заявив директор шахти Анатолій Аксьонов.

Довідка: Шахта "Новодзержинська" була створена в 1979 році. На підприємстві ведеться видобуток вугілля марки "Ж", придатний для коксування. За 7 місяців поточного року шахта видала на-гора 63,2 тисячі тонн товарного вугілля. На підприємстві працюють 940 людей.

Нагадаємо, шахтар Олексій Стаханов - новатор вугільної промисловості, Герой Соціалістичної Праці - став частиною радянської міфології. У ніч з 30 на 31 серпня 1935 року, за даними довідників, за 5 годин 45 хвилин Олексій Стаханов нарубав відбійним молотком 102 тонни вугілля, перевищивши норму в 14 разів.

Читайте також:

Шахтарі погрожують Донбасу екологічною катастрофою через невиплату зарплат

В Україні залишать працювати тільки 38 шахт

Компанія Ахметова отримає вугілля двох державних шахт

Донбасу загрожує потужний землетрус через закриття шахт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: