Зеленський затвердив річну нацпрограму "Україна-НАТО" на 2020 рік

Зеленський затвердив річну нацпрограму "Україна-НАТО" на 2020 рік

Фото: Associated Press

Реалізація всеосяжних реформ у різних сферах має ще більше наблизити Україну до Альянсу.

Президент України Володимир Зеленський затвердив річну національну програму під егідою Комісії "Україна-НАТО" на 2020 рік.

Глава держави підписав відповідний указ за № 203/2020. Про це у вівторок, 26 травня, повідомляє пресслужба Офіса президента.

Так, річна національна програма (РНП) визначає стратегічну мету реформ, цілі та пріоритетні завдання в межах реалізації політики євроатлантичної інтеграції України. А також державні органи, відповідальні за виконання цих завдань.

"Програма є системним документом, спрямованим на планомірну реалізацію закріпленого Конституцією України стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору", - йдеться в повідомленні.

Особлива увага у програмі, як зазначається, приділена питанням:

  • досягнення відповідності критеріям членства в НАТО;
  • переведення сектору безпеки та оборони України на стандарти НАТО;
  • зміцнення демократичного цивільного контролю.

Також зазначається, що головний акцент у програмі зроблено на зусиллях держави "для забезпечення безпеки й добробуту людини як ключового суб'єкта національної безпеки".

"Реалізація всеосяжних реформ у різних сферах, передбачених РНП, має ще більше наблизити Україну до Альянсу", - резюмується в повідомленні.

Нагадаємо, що Україна забезпечує стратегічне повітряне перевезення для країн НАТО під час пандемії нового типу коронавірусу.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація