Житомирська влада намагається забрати приміщення у інвалідів

Влада Житомира спробувала забрати приватизовані приміщення у Фонду реабілітації інвалідів.

Житомирським чиновникам не сподобалось, що Фонд реабілітації інвалідів приватизував частину приміщень, і ті вирішили повернути їх у комунальну власність.

Інваліди впевнені, щойно нерухомість повернеться у комунальну власність, як одразу з’явиться інший орендар, а їх викинуть на вулицю.

Шість підприємств сфери послуг, поліграфія та магазин займають п’ять приміщень, які ще наприкінці 90-х Фонду реабілітації інвалідів виділила обласна влада. Відтоді фонд оформив права власності на три приміщення. Їх відремонтували, установили нове обладнання. Однак чиновники облради вирішили приміщення в центрі міста повернути в комунальну власність.

Голова обласної ради Віталій Француз запевняє - повернення квадратних метрів у комунальну власність області не означає, що підприємства, де працюють люди з особливими потребами, будуть виселені. Усе залишиться як є. Він певен - галас довкола приміщень здіймають бізнесмени, які ховаються за спинами інвалідів.

Адвокат Анджій Климчук повідомив, що вже були спроби виселити інвалідів із займаних приміщень: "Невідомі люди, які представилися з обласної ради їх було чоловік 5-6 вимагали звільнити дані приміщення, аж до того, що будуть змінені замки".

Нині справа в суді. Адвокат впевнений, що законну власність в інвалідів відібрати не можуть. Трирічний строк для позовів давно минув. У Фонді реабілітації зауважують - чиновники роками не цікавились, як виживає організація, чим заробляють підприємства, де працюють люди з особливими потребами. На увагу тут сподівалися - проте не на таку.

Більше про конфлікт у Житомирі дізнайтеся з відео ТСН.

Читайте також:

ВідеоЖитомир: чиновники проти інвалідів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: