Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зимова "Гонка Нації" відбулася на Буковелі

Видовищні змагання зібрали чимало учасників і глядачів.

На Буковелі пройшов зимовий етап змагань “Гонка Нації” – 7-кілометровий забіг з 20 різноманітними перешкодами. Змагання були видовищні для глядачів та вкрай виснажливі для учасників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Майже півтисячі чоловіків та жінок з цілої України вирішили випробувати не тільки власну фізичну підготовку, але й дух. На бігу їм доводилося тягати автомобільні шини, перескакувати через щити, лазити по стінках, балансувати на підвішених колодах і проходити інші випробування. Спортсмени зізнаються, що завдання щороку стають складнішими: "Ми тренувалися. Але це зовсім не те. Тут рихлий сніг, гора. А в нас такого нема. Ми з моря, з Бердянська".

ВідеоНа Буковелі пройшов зимовий етап змагань "Гонка Нації"

Це багатокілометровий забіг з перешкодами. Від тягання шин до перестрибування через щити. Серед учасників гонки професійних спортсменів одиниці, більшість - офісні працівники. Проте кажуть, що у змаганнях потрібно не стільки треноване тіло, як сила волі.

На Буковелі пройшов зимовий етап змагань "Гонка Нації"

Тих, хто з першого разу не може подолати перешкоду, штрафують вправою бурпі – віджатися та підстрибнути потрібно 30 разів. Учасники гонки зізнаються, що це неймовірно складно. Для жінок не передбачено жодних поблажок. "Траплялися джентльмени, допомагали тримати проволоку, щоби не зачепити", - кажуть учасниці. Але, попри всі складнощі, враження в них позитивні. "Емоції просто з дитинства! Повалятися в багнюці, побігати, наздогнати один одного", - кажуть учасники.

Не шкодують навіть ті, хто отримав травми – наприклад, розрив Ахілла. "Впала після сітки, вдарилася ногою о конструкцію. Нічого! Це все рівно того вартувало! Це емоції, заряд позитиву, перевірка, на що ти здатен", - пояснила одна зі спортсменок. Організатори кажуть, що з дистанції зійшов лише один бігун, а багато-хто з новачків дістався до фінішу лише завдяки підтримці інших учасників. "На морально-вольових якостях закінчив гонку", - визнав один із учасників.

Фотогалерея Зимова казка в жовтні: Буковель рясно засипало снігом (6 фото)

Наступного разу учасників “Гонки нації” Буковель прийматиме у жовтні. "Будь-яка підтримка спорту чи фізкультури – вона потрібна для України. Треба подихати свіжим повітрям, набратись карпатських емоцій і з хорошим настроєм, надією на краще повертатися додому", - вважає народний депутат України Олександр Шевченко. На пам’ять про змагання кожен учасник везе із собою нагороду – її вручили всім, хто рано чи пізно, але таки фінішував.

Кореспондент ТСН Алла Пасс  

Залиште свій коментар

Вибір редакції