Знаменитий мандрівник Федір Конюхов став священиком

Після подорожі до Антарктиди відомий мандрівник вирішив стати служителем Бога і церкви, у сан іподиякона його особисто висвятив Митрополит Володимир.

Знаменитий мандрівник Федір Конюхов прийняв сан священика.

Висвячування у сан іподиякона провів 22 травня під час візиту до Запоріжжя особисто Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Сам Конюхов розповів, що рішення стати священиком він прийняв після останньої подорожі до Антарктиди, і тепер має намір молитися за всіх, хто подорожує.

Що конкретно стало причиною ухвалення даного рішення, Конюхов не уточнив.

"Довго розповідати. Ну, напевно, щось серйозне трапилося, коли я ухвалив таке рішення: подумав - досить спокушати, я хочу більше молитися. Я потрудився багато на людей, на славу людську і свою, зараз хочу потрудитися на славу Бога і церкви", - сказав мандрівник.

Раніше Конюхов надіслав Святійшому Патріарху Московському і всієї Русі Кирилу прохання про ухвалення священного сану, на яке Його Святість в квітні поточного року дав позитивну відповідь з правом вибору єпархії, в якій відбудеться хиротонія.

Конюхов вирішив прийняти сан на своїй батьківщині - звернувся до Запорізької єпархії. У її прес-службі повідомили, що вже найближчим часом в Запоріжжі відбудеться дияконська хіротонія Конюхова.

Читайте також:

17-річний хлопець самотужки здійснив навколосвітню подорож

Відомого мандрівника Федора Конюхова виписали з лікарні

Дворічний малюк з Тернопільщини пішки дістався до сусідньої області

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: