Зупинений ДАІшниками водій вчинив самоспалення

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зупинений ДАІшниками водій вчинив самоспалення

Чоловік облив себе бензином і підпалив, коли його зупинили ДАІшники / Фото: НТВ

Чоловік намагався втекти, а коли не вдалося – підпалив себе.

Біля Переяслав-Хмельницького Київської області водій, якого зупинив патруль ДАІ, прямо в машині спробував себе спалити.

"Нісан Альмера", за кермом якого сидів потерпілий чоловік, був оголошений у розшук, пише "Комсомольская правда в Украине".

"Коли патрульні побачили машину, дали знак зупинитися, але водій не відреагував. Наздогнати і зупинити його вдалося кілометра через два", - розповів начальник прес-служби ДАІ Київської області Олександр Дармостук.

Зупинивши втікача, інспектори підійшли до машини, але водій не вийшов, навпаки - заблокував двері.

"Вікно біля його сидіння було небагато прочинене, і наші співробітники почули, як чоловік сказав: "Ви мене не зупините. Все одно я покінчу із собою", - сказав Дармостук.

В машині у нього було 10-літрова каністра з бензином, яким водій раптом став себе поливати. В руках він тримав запальничку. А потім в салоні гримнуло, вилетіло скло.

За словами Дармостука, інспекторам вдалося витягнути з машини палаючого водія, відтягнути на безпечну відстань від автомобіля і збити полум'я.

На місце викликали "швидку", яка доставила обгорілого чоловіка в реанімацію Переяслав-Хмельницької районної лікарні. 1 квітня пацієнта перевезли в столичний опіковий центр. У нього сильно обгоріла спина, права нога і рука.

Потерпілого 47-річного чоловіка звуть Сергієм, він киянин. Офіційно ніде не працює, не одружений. Згорілий "Нісан" зареєстрований на нього. Чому машина була оголошена в розшук, в ДАІ поки не можуть пояснити. Не знають в міліції і причин, які могли спонукати людину до такого жахливого вчинку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація