Соціологи оприлюднили чергові рейтинги на вибори-2012

Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Соціологи оприлюднили чергові рейтинги на вибори-2012

Потрапити до нової ВР можуть 4 партії / Фото: vobuhove.com

За підрахунками Research&Branding Group, прийти на дільниці збираються 71% українців.

Наприкінці серпня–на початку вересня соціологічна служба Research&Branding Group провела дослідження симпатій українців на майбутніх парламентських виборах. Станом на цей час фаворитами перегонів є чотири політичні сили, повідомляє "Сегодня".

15% опитаний пообіцяли, що не братимуть участі в голосуванні. Ще 14% не визначилися, чи підуть на дільниці. Братимуть участь у виборах 71% респондентів.

5-відсотковий бар'єр потрапляння до Верховної Ради мають шанс здолати 4 партії. Фаворитом виборів є Партія регіонів – за неї готові проголосувати 27% від тої частки опитаних громадян, що збираються взяти участь у виборах.

Другу позицію посідає Об'єднана опозиція "Батьківщина". Її наразі підтримують 20,4% потенційних виборців.

Чільну трійку замикає партія "Удар". За політсилу Віталія Кличка готові проголосувати 13,4% респондентів.

Останньою партією, що має чудові шанси на потрапляння до парламенту, є КПУ. Комуністи можуть розраховувати на 10,9% голосів.

Крім того, низка політичних сил балансує на межі подолання бар'єру. Це насамперед стосується ВО "Свобода" з 4,5% і партії "Україна – вперед!" із рейтингом у 3,7%.

Збір інформації проводився з 23 серпня по 5 вересня 2012 методом особистого інтерв'ю в 24-х областях України і АР Крим. Всього було опитано 3116 респондентів. Очікувана середня помилка вибірки складає 2%.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
28к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація